top of page

HAKKIMIZDA

ANKA Tercümanlık Bürosu, Eskişehir'de 2018 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar yerli ve yabancı müşterilerine alanında uzman yeminli tercüman kadrosu ile hukuki belgeler, nufüs kayıt örnekleri,  ticari sözleşmeler gibi teknik bilgi gerektiren konular dahil olmak üzere her türlü konuda Farsça, Arapça, İngilizce ve Türkçe dillerine tercümanlık hizmeti vermektedir. 

 

ANKA Tercümanlık Bürosu ayrıca yurt dışında faaliyette bulunan Türk şirketlere ve Türkiye'de faaliyet gösteren yabancı şirketlere düzenli tercümanlık hizmeti de vermektedir. Bu hususta yurt dışı ve yurt içi toplantılara iştirak edilmesi ve sesli çeviri hizmeti sağlanması, toplantı tutanakları dahil her türlü belgenin anında tercümesi gibi konularda hizmet vermeye devam etmektedir.​

ANKA Tercümanlık Bürosu 2018 yılından beri müşteri odaklı ve sadakate önem veren proaktif yaklaşımı, sürekli kendini yenileyen aktif ve genç kadrosu ve kurumsal yapısı ile Eskişehir ilinden Türkiye'de bulunan tüm illere en iyi tercüme hizmeti vermektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

bottom of page