top of page
Şirket Binası

HİZMETLERİMİZ

Farsça- Arapça Yazılı Yeminli Tercümanlık Hizmeti

ANKA Tercümanlık Bürosu bünyesindeki yeminli tercümanlık hizmeti kapsamında Arapça ve Farsça ticari belgeler, yazışma kayıtları, adli belgeler, kimlik, diploma, ikamet belgesi, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği, kişisel talepler doğrultusunda her türlü belgenin tercümesi yapılmaktadır. Tercüme edilen belgelerin isteğe bağlı olarak noter onayı yapılmaktadır. Bu sayede belgeler, her türlü resmi işlemde kullanılabilir hale gelmektedir.

Farsça-Arapça-İngilizce Sözlü Tercümanlık Hizmeti

ANKA Tercümanlık Bürosu, İngilizce, Arapça, Farsça dillerinde profesyonel sözlü tercüme hizmeti vermektedir. Sözlü tercümanlık hizmeti verilen diller kapsamında her türlü telekonferans, çevrimiçi, fiziki toplantılarda anlık çeviri hizmeti verilmektedir. Yeminli tercümanlar tarafından yapılan tüm çeviri işlemleri gizlilik kapsamındadır. Büromuz sözlü çeviri işlemlerinizde uygun fiyat ve kalite güvencesiyle hızlı ve güvenilir bir şekilde çözüm sunmaktadır.

İngilizce Yazılı Tercümanlık Hizmeti

ANKA Tercümanlık Bürosu bünyesindeki tercümanlık hizmeti kapsamında İngilizce dilindeki ticari belgeler, yazışma kayıtları, adli belgeler, kimlik, diploma, ikamet belgesi, evlilik cüzdanı, nüfus kayıt örneği, kişisel talepler doğrultusunda her türlü belgenin tercümesi yapılmaktadır. 

İkamet Hizmeti Danışmanlık Hizmeti

ANKA Tercümanlık Bürosu özellikle Türkiye’de yaşayan veya yaşamak isteyen yabancılara vize, oturma izni, kısa-uzun dönem ikamet izni, vatandaşlık başvurusu, çalışma izni, eğitim, sağlık, sosyal güvenceler gibi yasal konularda danışmanlık vermektedir. ANKA Tercümanlık Bürosu, tecrübeli, alanında uzman avukatlarla işbirliği, göç ve vize danışmanlarından oluşan profesyonel ekiple hizmetine devam etmektedir.

ANKA Tercümanlık Bürosu ayrıca yurt dışında Türkiye’ye gelmek isteyen yabancı uyruklu kişilerin ülkeye gelişi, burada yasal kalış hakkı sağlanması olarak bütün sürece destek vermektedir.

ANKA Tercümanlık Bürosu müşterinin kalış talebine ve amacına bağlı olarak en uygun ikamet izni kategorisi başvurusu için yol haritası çizerek sürece başlamaktadır. Her kategori kendi özelinde farklı yeterlilikler ve gereklilikler içermekte olup müşterinin bunları sağlayıp sağlamadığına bağlı olarak en doğru kategorinin seçilmesi gerekmektedir.

Size en uygun fiyat teklifi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

bottom of page